Logo MojaObčina.si

Celje

JUTRI
22°C
-2°C
SOB.
13°C
4°C
370

Predstavitev izsledkov raziskave med mladimi in mladinskimi organizacijami v Mestni občini Celje

Celjski mladinski center skupaj z Mestno občino Celje in Mladinskim svetom Celje vabi na javno (spletno) predstavitev izsledkov raziskave med mladimi in mladinskimi organizacijami v Mestni občini Celje. Predstavitev bo v petek, 18. 12. 2020, ob 10.00 v spletni aplikaciji ZOOM. Obvezne so predhodne prijave na info@mc-celje.si.   

Celjski mladinski center v sodelovanju z Mestno občino Celje in Mladinskim svetom Celje pripravlja nov lokalni program na področju mladine v Mestni občini Celje za obdobje 2021-2026. Prvi večji korak k pripravi je bil narejen v mesecu decembru 2019 z organizacijo in izvedbo delovnega vikenda na Celjski koči skupaj z različnimi mladinskimi organizacijami in mladimi. Namen srečanja je bila evalvacija obstoječega lokalnega programa Mladi so Celje 2015 – 2020 in priprava izhodišč za izvedbo analize stanja med mladimi in mladinskimi organizacijami v Mestni občini Celje. V letu 2020 smo pripravili dva anketna vprašalnika, in sicer anketni vprašalnik za mlade in anketni vprašalnik za mladinske organizacije. Na anketni vprašalnik je odgovorilo 341 mladih ter 45 mladinskih organizacij. Vse prispele odgovore smo v nadaljevanju analizirali ter pripravili rezultate, ki bodo tudi pomemben del novega lokalnega programa na področju mladine ter bodo temelj za nadaljnje delo pri oblikovanju mladinskih politik na lokalni ravni. Omenjene rezultate ter izsledke bomo predstavili na javni spletni predstavitvi.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na info@mc-celje.si. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi