Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
21°C
14°C
JUTRI
28°C
16°C

V pripravi nov Lokalni program za mlade v MOC

Mladinski svet Celje (MSC), Celjski mladinski center in Mestna občina Celje na podlagi sprejetega Odloka o mladini v Mestni občini Celje, pripravljajo nov Lokalni program za mlade v Mestni občini Celje. Gre za dokument, ki bo vključeval pomembne ukrepe za mlade v starosti od 15 do 30 let na različnih področjih.
Mladinski svet Celje (MSC) in Celjski mladinski center vabita k sodelovanju mlade, mladinske organizacije in vse druge organizacije, ki se ukvarjajo z mladino. Vsi zainteresirani lahko sodelujejo z reševanjem anketnega vprašalnika, ki bo služil kot izhodišče za pripravo ukrepov za mlade v starosti od 15 do 30 let na različnih področjih.
Vprašalnik o položaju mladih v Mestni občini Celje je dostopen na tej povezavi: https://www.1ka.si/a/257419.  

Mladinske organizacije, organizacije za mlade in vse druge organizacije, ki se ukvarjajo z mladino pa vabimo, da izpolnijo vprašalnik o položaju mladinskih organizacij in organizacij za mlade v Mestni občini Celje, ki je dostopen na tej povezavi: https://www.1ka.si/a/257419.
Za morebitna dodatna vprašanja pišite na senta.jevsenak@mc-celje.si.
Vsem mladim in organizacijam, ki se ukvarjajo z mladino, se zahvaljujemo za sodelovanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi