Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
21°C
4°C
JUTRI
15°C
10°C

Objavljen razpis Nepremičnin za dodelitev oskrbovanih stanovanj v Dečkovem naselju

Družba Nepremičnine Celje, d.o.o., je na spletni strani objavila Razpis za dodelitev oskrbovanih stanovanj v najem za stanovanjsko sosesko Dečkovo naselje – DN 10. Gre za prvi namenski razpis, kjer bo družba najemnikom podeljevala stanovanja v novi stanovanjski soseski Dečkovo naselje – DN 10.

Z razpisom bodo podeljena oskrbovana stanovanja, grajena skladno Pravilnikom o minimalnih tehničnih zahtevah za graditev oskrbovanih stanovanj za starejše ter o načinu zagotavljanja pogojev za njihovo obratovanje.
Družba na razpisu ponuja 14 oskrbovanih stanovanj, primernih za eno oziroma dve osebi, ki bodo najemnikom oddana za nedoločen čas. Najemnine se razlikujejo glede na velikost in strukturo stanovanj. Družba bo prevzela stroške upravljanja stanovanj, rezervnega sklada, zavarovanja in investicijskega vzdrževanja stanovanj ter skupnih prostorov. Bodoči najemniki bodo nosili stroške najema, opreme stanovanj, rednih obratovalnih stroškov stanovanj in socialno varstvene oskrbe. Kopalnice stanovanj so arhitekturno prilagojene, vsi stanovalci pa imajo v pritličju tudi opremljen skupni prostor za druženje. Prednost pri dodelitvi bodo imeli občani Mestne občine Celje. Ključi stanovanj bodo novim najemnikom podeljeni predvidoma letošnje poletje.  

Rok za oddajo vlog je 16. 4. 2021
. Vse dodatne informacije zainteresirani lahko dobijo v objavljeni razpisni dokumentaciji, e-poštnem naslovu nepremicnine@celje.si in po telefonu 03 42 65 100 v času uradnih ur družbe.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi