Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
32°C
19°C
ČE.
32°C
20°C
9411

V nedeljo poteka skozi občino 5. etapa dirke po Sloveniji in Argonavtski maraton

V nedeljo 19.6.2022 poteka skozi občino Brezovico 5. etapa dirke po Sloveniji. Štart je ob 11.10 uri na Vrhniki, kolesarji bodo peljali skozi Borovnico in vstopili v našo občino, okoli 11.35 bodo v Podpeči, pot bodo nadaljevali do Brezovice, kjer bodo okoli 11.50 ure zapustili območje občine v smeri Horjula. Nato kolesarijo do Vrhnike in se po Tržaški cesti še enkrat vrnejo do Brezovice okoli 12.40 in nadaljujejo dirko v smeri Ljubljane. Več si lahko preberete v priloženi časovnici. 

Prav tako v nedeljo poteka Argonavtski maraton, štart je ob 8.30 uri na Vrhniki, tekmovalci prav tako vozijo skozi Borovnico, Podpeč in Brezovico. Na območju naše občine bodo kolesarili približno med 8.50 in 9.15 uro. 

Prosimo, da v času dirk spoštujete navodila policije in redarjev, da bosta dirki potekali varno in nemoteno. Vljudno tudi vabljeni k spodbujanju kolesarjev in navijanju ob trasi dirk. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi