Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
13°C
1°C
ČE.
12°C
0°C
Deli
820

Tekmovanje v orientaciji v juliju 2017

Društvo ROT bo med 24. in 28. julijem organiziralo tekmovanje v orientacijskem teku v petih etapah OOcup. Tekmovanja bodo potekala vsak dan med 10.00 in 14.00 uro v gozdovih Krimskega pogorja, in sicer na območju občin Ig (1 etapa) in Brezovica (4 etape). Za prvo etapo se bomo zbrali v Iški vasi, za naslednje tri na Rakitni, zadnjo pa bomo opravili pri Podpeškem jezeru. Glede na trenutne prijave pričakujemo okoli 700 tekmovalcev iz 31 držav, ki bodo tekmovali v različnih starostnih kategorijah – od najmlajših (do 10 let) do najbolj izkušenih (nad 70 let). Vsi zainteresirani prebivalci občin Brezovica in Ig se ob predprijavi lahko brezplačno udeležijo nezahtevne promocijske kategorije.
Prijave in dodatne informacije na drustvorot@gmail.com

Ivan Nagy

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!