Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
10°C
4°C
SRE.
12°C
0°C
Deli
2568

FOTOREPORTAŽA : 38. družinski pohod na Krim

V nedeljo, 16. septembra 2018 je bil v organizaciji PD Podpeč Preserje, v lepem sončnem vremenu na Krim organiziran tradicionalen 38. družinski pohod. Že pred 10 uro so se pred in v koči začele zbirati družine iz bližnje in daljne okolice. Malo po 10 uri skoraj ni bilo več prostora za mizami. Nekaj ljudi je zasedlo največjo skalo pred domom. Vzgojiteljice Brezovških vrtcev so pripravile družabne igre za otroke, ki so se jih ti z veseljem udeležili. Nagrade so bile zelo sladke. Občasno so pri igrah sodelovali tudi starejši planinci. Koča je bila polna. Udeleženci so bili zadovoljni s postrežbo. Žigosanih je bilo kar nekaj knjižic, saj bo za deseti žig podeljena lična značka pohoda. Hvala oskrbnikoma Doma na Krimu za podarjeni topli napitek.


Pohod je bil vključen v akcijo »Slovenija planinari« in »ljubimo gore«.

Rudi Bevc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi