Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.01.2018

oblačno
Danes bo sprva pretežno oblačno, čez dan se bo na severovzhodu delno zjasnilo. Občasno bodo še padavine. Po nižinah bo večinoma deževalo. Jugozahodni veter se bo okrepil. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 6, na vzhodu in na Primorskem do 10 °C.
0°C | 5°C
sreda, 17.01.2018
2°C | 5°C
četrtek, 18.01.2018
-4°C | 9°C
petek, 19.01.2018
3°C | 7°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 2°C
Opozorila
Torek, 16.1.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Prošnja za prostovoljne prispevke


ŠOLSTVO, DOGODKI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
02.11.2017      10:45
A A

Prošnja za prostovoljne prispevkeDeli:

V vrtcu Brezovica imamo letos veliko dobrodelno akcijo. Zbiramo denar za dečka s cerebralno paralizo. 

»Moje ime je Muhamed. Star sem 5 let. Imam cerebralno paralizo, zato je moje gibanje zelo omejeno. Moja velika želja se je gibati samostojnejše brez pomoči odraslih. Pred časom sem dobil odlično novico, in sicer odobrili so mi SDR (selektivna dorzalna rizotomija) operacijo v bolnišnici v St. Luis – ZDA, ki mi bo pomagala pri samostojnejšem gibanju. Za čas operacije (marec 2018) se bo morala moja družina preseliti v Ameriko. V ZDA bomo jaz, mama in oče preživeli mesec dni, saj me bodo operirali na hrbtenici, če bo potrebno, pa bodo izvedli tudi ortopedsko operacijo. Stroške vseh operacij pokrije ZZZS. Stroške bivanja moramo v veliki meri kriti sami, ZZZS plača moj prevoz in nastanitev ter prevoz spremljevalca, za ostalo pa moramo poskrbeti sami. Ker mamica skrbi zame in obiskovanje mojih terapij, ne more hoditi v službo. Naša družina šteje štiri člane. Očka se na vso moč trudi, da nas lahko preskrbi. Včasih ni potrebno veliko, da lahko nekomu omogočimo lepše življenje, vsaka pomoč je dobrodošla in vsak prispevek pomaga k skupnemu cilju. Naš cilj je, da bom odrasel v fanta, ki se bo lahko gibal brez pomoči in bo lahko pri hoji samostojen.
HVALA za vsak vaš prispevek«
Muhamed

Donacije oz. prostovoljne prispevke lahko nakažete na humanitarni račun RKSOZ Ljubljana:
Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Ljubljana,
Tržaška cesta 132, SI-1000 Ljubljana
DELAVSKA HRANILNICA D. D. IBAN: SI56 61000 11 22 33 44 82
SKLIC ALI REFERENCA : SI00 23-10-2017
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 11
Izšla: 24.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.