Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 19°C
torek, 25.09.2018
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Nova kolesarnica pri OŠ Preserje


OSNOVNA ŠOLA, €NERGIJA

| |
29.09.2017      10:45
A A

Nova kolesarnica pri OŠ PreserjeDeli:

Ena mnogih pridobitev občinskih osnovnih šol v zadnjem času, ki je marsikdo ni opazil v senci večjega projekta na podružnični osnovni šoli Rakitna, je tudi nova kolesarnica, ki so jo zgradili za učence OŠ Preserje. Nov, pokrit in zaprt objekt so postavili malo nižje od stare kolesarnice, ki je bila dosti manjša in odprta ter jo je že malo načel zob časa. Ob dostavni poti so naredili izkop, izravnali teren in ga utrdili z zidovi. Okrog kolesarnice in do garaže ter vhoda do oddelkov razredne stopnje pa so položili asfalt. Prav tako so dostop do vhoda uredili za lažji dostop z invalidskim vozičkom, za namen prevoza invalidov po stopnicah v notranjosti šole pa je Občina Brezovica kupila tudi goseničarja. 
Vse novosti mi je razkazal in predstavil g. Igor Selan, ravnatelj OŠ Preserje, ki je vidno zadovoljen s potekom vzdrževalnih in novih del na šoli, ki pa jih ne zmanjka. Na njihovem seznamu je še veliko načrtov, med drugim se bodo morali kmalu spopasti tudi s prostorsko stisko, saj se jim vsako leto v povprečju za 20 poveča skupno število učencev. Pohvalil se je tudi z dobrimi rezultati energetske sanacije na OŠ Preserje, ki jo bodo kmalu dopolnili tudi z zamenjavo peči, ki bodo po novem grele prostore šole na pelete in izpostavil, da se veseli podobnega napredka tudi na sveže obnovljeni podružnični osnovni šoli na Rakitni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 19
Izšla: 03.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.