Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
14°C
2°C
SOB.
4°C
-6°C
Deli
4747

Nova kolesarnica pri OŠ Preserje

Ena mnogih pridobitev občinskih osnovnih šol v zadnjem času, ki je marsikdo ni opazil v senci večjega projekta na podružnični osnovni šoli Rakitna, je tudi nova kolesarnica, ki so jo zgradili za učence OŠ Preserje. Nov, pokrit in zaprt objekt so postavili malo nižje od stare kolesarnice, ki je bila dosti manjša in odprta ter jo je že malo načel zob časa. Ob dostavni poti so naredili izkop, izravnali teren in ga utrdili z zidovi. Okrog kolesarnice in do garaže ter vhoda do oddelkov razredne stopnje pa so položili asfalt. Prav tako so dostop do vhoda uredili za lažji dostop z invalidskim vozičkom, za namen prevoza invalidov po stopnicah v notranjosti šole pa je Občina Brezovica kupila tudi goseničarja. 
Vse novosti mi je razkazal in predstavil g. Igor Selan, ravnatelj OŠ Preserje, ki je vidno zadovoljen s potekom vzdrževalnih in novih del na šoli, ki pa jih ne zmanjka. Na njihovem seznamu je še veliko načrtov, med drugim se bodo morali kmalu spopasti tudi s prostorsko stisko, saj se jim vsako leto v povprečju za 20 poveča skupno število učencev. Pohvalil se je tudi z dobrimi rezultati energetske sanacije na OŠ Preserje, ki jo bodo kmalu dopolnili tudi z zamenjavo peči, ki bodo po novem grele prostore šole na pelete in izpostavil, da se veseli podobnega napredka tudi na sveže obnovljeni podružnični osnovni šoli na Rakitni.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!