PGD Vnanje Gorice na tekmovanjih Fire combat challenge v mesecih juniju, juliju in avgustu

Konec meseca junija in v začetku julija se je v mestu Edinger - Eller v Nemčiji odvijalo tekmovanje Fire combat challenge. Naš član Zdenko Jamnik se je tekmovanja udeležil v posamični kategoriji M60+ in osvojil 1. mesto. V tandemu v kategoriji M50 je z nemškim kolegom Hansom Jurgenom Vogtom osvojil 6. mesto.

Sredi julija se je udeležil tekmovanja v Jihlavi na Češkem, kjer je dosegel v kategoriji M50 4. mesto, v tandemu s kolegom iz Anglije pa 2. mesto v kategoriji M55.

V mesecu avgustu je nastopil še na tekmovanju v Berlinu, kjer je v posamični konkurenci M60 dosegel 1. mesto, v tandemu s kolegom iz Nemčije Hansom Jurgenom Vogtom pa osvojil 10. mesto.

Zahvaljujemo se donatorju podjetju Elekromonter d.o.o. ter Občini Brezovica in ostalim, ki so pripomogli, da se je Zdenko lahko udeležil tekmovanj po Evropi.

Zdenko se bo kmalu udeležil tekmovanja v Avstriji, nato pa sledi vrhunec tekmovalne sezone na svetovnem prvenstvu Fire combat challenge v Zduženih državah Amerike - Florida.