Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
22°C
5°C
JUTRI
23°C
4°C
872

Odlok o turistični in promocijski taksi v Občini Brezovica

Na podlagi zahtev novega Zakona o spodbujanju razvoja turizma (Uradni list RS, št. 13/18,  ZSRT-1) je Občinski svet Občine Brezovica septembra 2018 sprejel nov ODLOK  O TURISTIČNI IN POMOCIJSKI TAKSI V OBČINI BREZOVICA, ki je bil objavljen v Uradnem listu RS, št. 67/2018 in je dostopen na https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina/2018-01-3259/odlok-o-turisticni-in-promocijski-taksi-v-obcini-brezovica.

 

Določbe Odloka glede višine turistične takse in predpisane promocijske takse se uporablja od 1. 1. 2019 dalje. Višina turistične takse ostaja 0,92 EUR, ki pa se ji prišteje še promocijska taksa v sorazmerni višini 0,23 EUR. Skupna višina obeh taks tako znaša 1,15 eurov na osebo na dan. Turistično in promocijsko takso iz prvega in drugega odstavka 3. člena Odloka bodo zavezanci nakazali na poseben račun Občine Brezovica do 25. dne v mesecu za pretekli mesec in na predpisan način, ki bo objavljen na spletnih straneh občine.

 

Za več informacij se lahko obrnete na Občinsko upravo, 01/3601770 in info@brezovica.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

MBA vhodna vrata in okna
Kadrovska Asistenca-stranski