Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
10°C
0°C
JUTRI
9°C
-1°C
4965

PRIDRUŽI SE PROSTOVOLJCEM – ANIMATORJEM KLUBA 25

Iščemo nove prostovoljce – animatorje za promocijo krvodajalstva med mladimi.

 

KAJ JE KLUB 25?

 

Klub 25 združuje prostovoljce – animatorje, ki po načelu »mladi za mlade« vzpodbujajo krvodajalstvo med mladimi. Mladi krvodajalci kot tudi tisti mladi, ki zaradi zdravstvenega stanja ne morejo darovati krvi, lahko postanejo člani Kluba 25 in tako promovirajo krvodajalstvo med dijaki na ljubljanskih srednjih šolah v obliki kratkih predstavitev, da dijake vzpodbudijo h solidarnosti in prostovoljnemu darovanju krvi. Na organiziranih krvodajalskih akcijah prostovoljci – animatorji nato spremljajo in dodatno motivirajo mlade dijake, ki prvič darujejo kri.

 

Vsi, ki želite sodelovati in postati prostovoljci – animatorji Kluba 25, lepo vabljeni, da pošljete prijave na kaplja@rdecikrizljubljana.si. Za več informacij smo dosegljivi tudi na številki 01 6207 290.

 

Veseli bomo vaših prijav!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi