Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
26°C
15°C
JUTRI
25°C
14°C

16. spominski pohod na Krim, Dan planincev 12.6.2021

12.6.2021 na prelep sončen dan je PD Podpeč Preserje organiziralo druženje starih prijateljev planincev na Krimu. Na  16. Spominskem pohodu smo obudili spomin na Franca Mlinarja in Draga Zorca, dolgoletna skrbnika doma. 

Istočasno je bil ta dan  praznik planincev, ki zaradi epidemioloških pogojev ni potekal tradicionalno v klasični obliki z množičnim druženjem. Tako je naše PD v duhu povezovanja z vsemi slovenskimi planinci, organiziralo pohod po delu »pentlje« od Rakitne preko Rotovca do Krima, kjer smo imeli skupno druženje. Pohodna skupina je nato nadaljevala na Sv. Ano vse do cilja v Notranjih Goricah.

Prvo po koronsko druženje je minilo v prijetnem vzdušju.

Marijan Božeglav

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi