Logo MojaObčina.si
JUTRI
8°C
-4°C
SRE.
8°C
-3°C
11246

Obisk Božička v naši občini

Dragi otroci!

Leto je naokoli in jaz se že skrbno pripravljam na obisk v decembru. Darila sem že nakupil in zavil, tako da je vse pripravljeno.

Vse otroke v brezoviški občini bom letos obiskal v soboto, 3. decembra, da pa ne bo prevelike gneče, se bom najprej ustavil na Rakitni, potem v Podpeči, pot bom nadaljeval v Notranjih Goricah in nato še na Brezovici. Gotovo veš, da imam v decembru veliko dela in natrpan urnik, zato bom vse otroke obiskal po natančno določenem razporedu. Poleg mojega obiska si boš lahko ogledal predstavo z naslovom AVDICIJA ZA BOŽIČKOVE POMOČNIKE.

Kraj Božička

Ura

Lokacija obiska

Rakitna (Rakitna)

11.00

Telovadnica POŠ

Preserje (Jezero, Podpeč, Goričica, Kamnik)

12.30

Kulturni dom Podpeč

Notranje Gorice (Notranje Gorice)

14.30

Dvorana Doma krajanov

Brezovica (Brezovica, Vnanje Gorice)

15.30

Brezova dvorana v OŠ


Darila pripadajo vsem otrokom, ki imajo stalno prebivališče v občini Brezovica, od letnika 2021 do 2016.

Starši naj s seboj prinesejo otrokov osebni dokument (osebna izkaznica, potni list, rojstni list,…), da bom lahko preveril, ali res stanuješ v občini Brezovica in tvojo starost. Prav tako letos ne bo več mogoče prevzeti daril v dneh po predstavi. Darila za otroke lahko prevzameš samo v času mojega obiska na Rakitni, Podpeči, v Notranjih Goricah in na Brezovici.

Če ne boš uspel priti na predstavo, pošlji atija ali mamico oziroma dedka in babico, da bosta zate prevzela darilo.


Kot vsako leto pa se boš seveda lahko fotografiral z menoj, zato ne pozabi na fotoaparat.

Tvoj Božiček

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi