Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.03.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo večinoma oblačno, nekaj jasnine bo predvsem na severu in zahodu države. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja, drugje se bo krepil severni do severovzhodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem okoli 3 °C.
-2°C | 7°C
četrtek, 22.03.2018
-5°C | 8°C
petek, 23.03.2018
-3°C | 8°C
sobota, 24.03.2018
2°C | 10°C
Opozorila
Torek, 20.3.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje bodo na izpostavljenih mestih od torka zvečer do četrtka zjutraj nad 100 km/h.
-2°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Novice iz KS Rakitna


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
22.06.2017      10:12
A A

Novice iz KS RakitnaDeli:
Stavba KS Rakitna je po 65 letih dobila nova okna in vrata. Pripravljamo se tudi na obnovo elektroinštalacij v srednji etaži. Pridobili smo tudi denar za zamenjavo oken in vrat na kapelici v središču kraja. Prostovoljci bodo tudi na tej obnovili fasado tako kot na kapelici sv. Antona ob cesti proti Preserju. Računam, da bo letos poleti končno rekonstruiran mostiček pri Besku v Novakih. Upam, da sočasno tudi mostiček na Žabjem griču, ki je prav tako dotrajan. Celo poletje bodo prenavljali celotni zunanji plašč podružnične šole, od kritine do fasade ter oken in vrat. Dela naj bi bila zaključena do začetka novega šolskega leta. Prav tako bo letos in delno morda drugo leto energetsko sanirano zdravilišče. Od 25. do 27. julija bo na Rakitni in bližnji okolici potekalo veliko mednarodno tekmovanje v orientaciji v naravi. V dneh pred in za tem tudi v drugih krajih. Več sto tekmovalcev bo za nekaj dni napolnilo lokalne prenočitvene zmogljivosti, pa tudi kakšen travnik bo obljuden. Organizator se bo potrudil, da bo vse teklo brez zapletov in da dogodek ne bo moteč za krajane. Podprimo ga tudi z uvidevnostjo. 

Za KS Rakitna, Gorazd Kovačič


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 14
Izšla: 23.02.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.