Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
28°C
10°C
JUTRI
30°C
16°C

Nesreče v cestnem prometu 8. 4. 2021 20.20

Okoli 20.00 se je v Podpeči, občina Brezovica, osebno vozilo zaletelo v obcestno škarpo, nato še v nasproti vozeči avtobus, zapeljalo na dvorišče stanovanjske hiše, kjer je zadelo še osebno vozilo ter preko dvorišča prepeljalo v potok. Voznik in sopotnik sta sama zlezla iz vozila in potoka, na kraju so ju oskrbeli reševalci NMP Ljubljana. Gasilci GB Ljubljana so zavarovali in razsvetljevali kraj nesreče, vozilo s pomočjo avtodvigala dvignili iz potoka in ga postavili na cestišče, odklopili akumulator, z vpojnimi sredstvi posuli po cestišču iztekle motorne tekočine ter v potok namestili lovilna črevesa in pivnike, ki jih bodo danes tekom dneva kontrolirali in zamenjali. Dežurni delavec Cestnega podjetja Nova Gorica je cestišče saniral in ga zaradi nizkih temperatur posolil. Na kraju je bila prisotna tudi policija.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi