Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
14°C
2°C
SOB.
4°C
-6°C
Deli
1481

Gasilci pomagajo tudi, ko ni naravnih in drugih nesreč

Spodaj priložena posnetka sta dokaz, da tudi gasilke in gasilci PGD Vnanje Gorice ljudem ne pomagajo samo ob naravnih in drugih nesrečah, pač pa priskočijo na pomoč tudi na druge načine. Tokrat so novemu lastniku parcele z dotrajanim vikendom pomagali le tega odstraniti in so ob tem še vadili reševanje iz gorečega objekta. Mediji zato o tem požaru res niso poročali. Bo pa kljub temu dogodek ostal dobro ohranjen v spominu prisotnih gasilcev, sosedov, naključnih mimoidočih in seveda v arhivih najstarejšega gasilskega dsruštva v Občini Brezovica. Čestitke sodelujočim in zahvala za vsa dobra dela. Borisovi družini pa želimo tudi veliko sreče pri novogradnji.

1.  https://www.youtube.com/watch?v=oE-Gu7iEhFw&t=3s

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!