Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 24°C
ponedeljek, 24.09.2018
14°C | 19°C
torek, 25.09.2018
5°C | 15°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 16h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Gasilci pomagajo tudi, ko ni naravnih in ......


KRONIKA

| |
21.06.2017      9:58
A A

Gasilci pomagajo tudi, ko ni naravnih in drugih nesrečDeli:

Spodaj priložena posnetka sta dokaz, da tudi gasilke in gasilci PGD Vnanje Gorice ljudem ne pomagajo samo ob naravnih in drugih nesrečah, pač pa priskočijo na pomoč tudi na druge načine. Tokrat so novemu lastniku parcele z dotrajanim vikendom pomagali le tega odstraniti in so ob tem še vadili reševanje iz gorečega objekta. Mediji zato o tem požaru res niso poročali. Bo pa kljub temu dogodek ostal dobro ohranjen v spominu prisotnih gasilcev, sosedov, naključnih mimoidočih in seveda v arhivih najstarejšega gasilskega dsruštva v Občini Brezovica. Čestitke sodelujočim in zahvala za vsa dobra dela. Borisovi družini pa želimo tudi veliko sreče pri novogradnji.

1.  https://www.youtube.com/watch?v=oE-Gu7iEhFw&t=3s

2.  https://www.youtube.com/watch?v=MHNMqZpyNA0

Drago Stanovnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 19
Izšla: 03.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.