Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C
Oceni objavo

Dobrodelna prireditev Županovega sklada občine Brezovica - ODPOVEDANO, PRESTAVLJENO NA OKTOBER!!!

Županov sklad občine Brezovica vas tudi to pomlad vabi na dobrodelno prireditev, ki se bo odvijala v Kulturnem Domu v Notranjih Goricah v petek, 14. aprila ob 19. 30 uri. Za vesel in nasmejan večer bosta poskrbela komika Aleš in Perica s komedijo Slovenec in pol. Izkupiček od prodanih vstopnic bomo tudi tokrat namenili socialno ogroženim družinam in posameznikom v naši občini.

Vstopnice lahko naročite in kupite v predprodaji na Občini Brezovica, možnost nakupa pa bo tudi uro pred predstavo v avli kulturnega doma. Vstopnice so na voljo še v Vrtnarstvu in cvetličarni Filipič.

Vljudno vabljeni.


Upravni odbor županovega sklada


Oglejte si tudi