Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
1°C
-5°C
JUTRI
2°C
-2°C

3. tradicionalni pohod po Brezovškem hribu

3771
Organizator: Balinarsko športno društvo Radna, KS Brezovica in Občina Brezovica
Prost vstop!Predhodne prijave zbiramo v klubskih prostorih BŠD Radna-balnišče - zaradi pogostitve.

Člani BŠD Radna skupaj s KS Brezovica in z občino Brezovica vabimo vse občane in občanke na 3. Tradicionalni pohod po Brezovškem hribu. Zbor od 09.00 dalje na balinišču v Radni, od tam tudi start ob 09.30 z vodnikom. Pot nas bo vodila iz balinišča po gozdni poti proti Debelemu hribu – Žabi in naprej na najvišji vrh Debelega hriba, Gradišče. Po strmem spustu bomo prispeli do prve postojanke – Javke in morda lahko tudi malo pokukali v notranjosti ter si ogledali "manjši muzej" iz vojnih časov. Pred zaključkom poti se bomo ustavili še na drugi postojanki na Fajtovem bregu nad Radno. Naš pohod bomo sklenili in zaključili na balinišču v Radni, kjer bo sledila za vse pohodnike brezplačna pogostitev s hrano in pijačo ter prijetno druženje. Poskrbljeno bo tudi za otroke, ki bodo pogumno prehodili oz. opravili pot, čakala jih bo manjša nagrada. Pot ni zahtevna in se jo lahko prehodi v cca 2 urah.
Da bo vse na voljo dovolj hrane in pijače, se bodo predhodne prijave zbirale v našem klubskem prostoru na balinišču v Radni, od 23.04. dalje do 10.05.2018 v popoldanskem času. Za vse dodatne informacije sta vam na voljo Helena 051-325-901 in Kristina 041-251-386.
V primeru dežja in slabega vremena se bo pohod prestavil na naseldnjo soboto, 19.05.2017.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!