Logo MojaObčina.si

Brežice

JUTRI
24°C
9°C
TOR.
22°C
9°C
Deli
748

Primer dobre prakse – kako sami naredimo zaščitno masko za obraz

Podžupanja Občine Brežice Mila Levec nam je prijazno pokazala, kako je sama sešila obrazne maske.  

Podžupanja je sledila navodilom za šivanje maske iz UKC Ljubljana in Mestne šivalnice.

Občanke in občani, vsi, ki znamo šivati, lahko v času epidemije z materiali (najbolje se obnese gosto tkani bombaž), ki so nam dostopni, naredimo nekaj dobrega zase, za svojo družino in za sosede. Tukaj še posebej vabimo vse šivilje, da sprejmejo izziv in izdelajo zaščitne maske za obraz.  Čas izrednih razmer je tudi priložnost, da smo ustvarjalni, solidarni in prijazni drug do drugega. Malenkosti štejejo, tudi izdelana maska v vrečki pred vrati soseda, ki si je sam ne zna ali ne more narediti.

Ostanimo zdravi!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi