Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Motoristični kamp Motolux v ledenem objemu


TURIZEM

| |
13.02.2014      7:00
A A

Motoristični kamp Motolux v ledenem objemu


Kot navdušenci preživljanja prostega čas v naravi smo komaj čakali, da bomo lahko na snegu uživali tudi v dolini. V pričakovanju ohladitve in snega smo se v mislih že predajali čudovitim občutkom vožnje z motornimi sanmi. Žal se ni izteklo po naših željah. Letošnja zima je s svojim ledenim objemom poskrbela za dodatne skrbi in delo.


Ledeni objem
Ledeni objem
Deli:

Tako kot mnogim, je tudi nam žled povzročil kar nekaj škode. K sreči pa je škoda omejena le na drevje in gozd, objekti v kampu pa so ostali nepoškodovani. V skrbi za naravo se trudimo, da objekte umeščamo v prostor kar najbolj premišljeno, s čim manjšim vplivom na okolje. Kako uspešni smo pri tem, pa bomo videli v prihodnje.

 

Zima z ledom je prevzela vlogo krajinskega arhitekta in nam odločno pokazala kaj moramo narediti. Če smo se v preteklosti še tako trudili ohraniti drevesni sestav ob potoku in v gozdu moramo sedaj priznati poraz. Narava nam je še enkrat pokazala kako majhen in nemočen je človek v primerjavi z njo. A ne bomo stokali in se jezili. Zaradi omenjenega bomo letošnjo zimo veliko čas preživeli v naravi, kar pa tudi ni slabo.

 

Po svojih močeh se bomo potrudili, da poleg ostalega dela, ki nas še čaka, kar najbolje uredimo okolico kampa. Spomladi pa nas le obiščite in se sami prepričajte o uspešnosti našega dela.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MOTO L, MOTOTURIZEM IN PROSTI ČAS, KATICA FLORJANC S.P.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.10.2017
Danes ni dogodkov.
26.10.2017 | Tečaji in delavnice
UPORABA ZELIŠČ IN ZAČIMB V VSAKDANJEM ŽIVLJENJU
27.10.2017 | Kultura
Po domače pri Lisjaku

Bodite prvi pri oddaji mnenja.