Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu sprva precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Dopoldne se bodo na zahodu pričele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki se bodo čez dan krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
11°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 9h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
16°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

MOTOLUX MOTORBIKE CAMPING GOSTIL MOTORISTE ......


TURIZEM

| |
27.05.2014      7:15
A A

MOTOLUX MOTORBIKE CAMPING GOSTIL MOTORISTE VETERINARJE


V času od 16.5. do 18.5.2014 je motoristični kamp MOTOLUX gostil veterinarsko moto konjenico.


Moto vet konjenica v Motolux-u
Moto vet konjenica v Motolux-u
Deli:

Moto konjenica je interesno druženje slovenskih veterinarjev – motoristov, ki se vsako leto odpravijo na organiziran izlet. Letošnje leto je bilo srečanje organizirano v kampu Motolux. Kljub slabemu vremenu se je na srečanju zbralo kar nekaj motorističnih navdušencev. Najbolj zagreti so v kamp prispeli že v petek zvečer, glavnina pa se je v motorističnem kampu  zbrala v soboto zjutraj. Sobotni dan je bila namenjen panoramski vožnji po naši prelepi Sloveniji, večer pa druženju na pikniku in ob tabornem ognju. Dobra družba poskrbi za prijetno doživetje, ki ga ne pokvari nič, tudi slabo vreme ne. V pričakovanju ponovnega snidenja želimo vsem udeležencem srečno na motorističnih poteh.

Vse motoriste pa prisrčno vabimo v našo sredino-sezona voženj in piknikov se je začela.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MOTO L, MOTOTURIZEM IN PROSTI ČAS, KATICA FLORJANC S.P.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!