Logo MojaObčina.si

Braslovče

JUTRI
31°C
16°C
NED.
33°C
17°C
2078

PGD Braslovče osvojilo 2. mesto v akciji »naj gasilsko društvo«

Časopis Slovenske novice je skupaj z Gasilsko zvezo Slovenije izvedel akcijo »naj gasilsko društvo«, na katero so se lahko prijavila gasilska društva iz vse Slovenije. 

Med prijavljenimi je komisija na podlagi doseženih točk po prej pripravljenem točkovniku izbrala deset finalistov v dveh kategorijah – gasilska društva I. in II. kategorije ter gasilska društva III. in višje kategorije. Med izbranimi finalisti je bilo tudi Prostovoljno gasilsko društvo Braslovče. Bilo je tudi edino gasilsko društvo med 10 finalisti iz Savinjsko-šaleške regije. Vsi finalisti so bili predstavljeni v časopisu Slovenske novice, nato pa je do 3. 4. 2019 potekalo glasovanje. 5. aprila 2019 je bil organiziran koncert, na katerem so razglasili rezultate glasovanja. Največ glasov je v tej kategoriji prejelo PGD Starše, ki je tako prejelo 5000 EUR. PGD Braslovče pa je pristalo takoj za zmagovalcem, žal brez nagrade. Kljub temu se člani PGD Braslovče se zahvaljujejo vsem, ki so oddali glas zanje in jim tako pomagali osvojiti odlično 2. mesto. 

Sabina Sorčan

Avtor fotografije: Marko Feist / Slovenske novice

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi