Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj se bo na severu in v hribovitih krajih na zahodu države pooblačilo. Drugje bo zjutraj še deloma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 15 °C
11°C | 21°C
petek, 25.04.2018
9°C | 27°C
sobota, 27.04.2018
8°C | 20°C
nedelja, 28.04.2018
7°C | 27°C
ponedeljek, 29.04.2018
9°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 25.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Dobila novo podobo


OBČINSKE, DOGODKI

| |
28.06.2017      9:26
A A

Dobila novo podoboDeli:

Zgradba, v kateri domujeta Upi – ljudska univerza Žalec in Waldorfska šola Savinja, je dobila novo podobo. V sodelovanju z Občino Žalec so obnovili fasado in okolico šole. Obnovo, vredno približno pol milijona evrov, so simbolično sklenili v četrtek, 22. junija s slavnostno prireditvijo.


Obnova zgradbe se je začela zgodaj spomladi. Obnovili so fasado šole in telovadnice, uredili nadstreške in vhode v zgradbo ter na telovadnici zamenjali okna. Ob vsem tem so na dvorišču uredili tudi odvodnjavanje in kanalizacijo ter zunanjo podobo tako sprednjega kot zadnjega dvorišča. Upi – ljudska univerza Žalec v zgradbi domuje že več kot štiri desetletja, Waldorfska šola od leta 2013.

Na slavnostni otvoritvi ob zaključku obnovitvenih del so v kratkem kulturnem programu, ki ga je vodil Dejan Tamše nastopili učenci Waldorfske šole Savinja, Godba Zabukovica, vokalna skupina POPseSLISH in plesalke flamenka. Nekaj lepih besed so spregovorili tudi župan občine Žalec Janko Kos, ravnatelj Waldorfske šole Savinja, mag. Boštjan Štrajhar in direktorica UPI - ljudske univerze Žalec Franja Centrih. Ob zaključku programa so skupaj z udeležencem izobraževanja odraslih na UPI - LU Žalec in učenko Waldorfske šole Savinja slavnostno prerezali trak.
Povezave:www.upi.si
Priloge:
Neznan tip datoteke
otvoritev_2.jpg
91547_otvoritev_2.jpg (315,02 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!