Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
7°C
-4°C
JUTRI
11°C
-5°C
5352

Minister Boštjan Koritnik obiskal občino Braslovče

Minister za javno upravo Boštjan Koritnik nadaljuje z napovedanimi rednimi obiski slovenskih občin. Včeraj, 26. avgusta, je tako, poleg Črne na Koroškem, kjer se je udeležil seje Sveta Koroške regije, obiskal tudi Spodnje Savinjski občini Braslovče in Žalec.

V Braslovčah se je minister zjutraj sestal  z županom Tomažem Žoharjem, direktorico občinske uprave Natjo Šketa Miser in poveljnikom občinskega štaba civilne zaščite Rokom Ušenom. Spregovorili so odzivanju lokalnih skupnosti na epidemijo virusa Covid-19 in možnih izboljšavah nekaterih ukrepov pred bližajočimi se jesenskimi meseci. Minister Koritnik je ob tem izpostavil izredno dobro organiziranost občine Braslovče in njenih služb v času epidemije, ki je lahko po njegovih besedah »dokaz, da lahko manjše samoupravne skupnosti z dobrim vodenjem vzpostavijo standarde po katerih se lahko ravnajo tudi večje občine.«

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi