Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
22°C
13°C
JUTRI
21°C
10°C

Medobčinska splošna knjižnica Žalec priporoča branje e-knjig na portalu BIBLOS

Za pregledovanje e-knjig, ki jih nudi naša knjižnica, lahko uporabite več načinov. In sicer lahko gradivo pregledujete v katalogu gradiva Cobiss +, na portalu Biblos ali iskanje knjig v aplikaciji Biblos za mobilne naprave.

 

Več o tem na povezavi: https://www.zal.sik.si/kako-do-e-knjig-portala-biblos/

 

Nakupili smo veliko novih licenc, zato vabljeni k branju. Sprejemamo tudi predloge, katere naslove še dodamo naši zbirki e-knjig. Obveščamo vas, da so ukinjene programske kontrole, kar pomeni, da lahko berete e-knjige vsi, tudi tisti, ki nimate poravnanih obveznosti.

 

Če pri izposoji naletite še na kakšne težave nam le te posredujte na bojan@zal.sik.si ali nas pokličite na 040/361-953 med 8. in 18. uro.

 

Medobčinska splošna knjižnica Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi