Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
25°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C

Novorojenčki pri županu

Župan Občine Braslovče Tomaž Žohar je v sredo, 7. julija,  pripravil sprejem za najmlajše občane Občine Braslovče, rojene od 1. novembra 2020 do 31. maja 2021 ter njihove starše.
Župan je vsem otrokom zaželel srečno in zdravo otroštvo, staršem pa veliko veselja s svojimi malčki ter veliko družinske sreče, ki naj bo prežeta z ljubeznijo in medsebojnim spoštovanjem. Malčki so ob tej priložnosti prejeli slikanico Čarovnija na Žovneškem gradu avtorice, domačinke, Tjaše Slemenšek. Njihovi starši pa sadiko medovite sivke ter enkratno denarno pomoč ob rojstvu otroka, ki v letu 2021 znaša 300 EUR.
V času od novembra lani pa do konca maja letos je bilo v občini Braslovče rojenih 25 otrok, kar je nekoliko manj, kot je bilo to običajno v preteklih letih. V letu 2020 je bilo rojenih 54 otrok, enako, kot leto poprej.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi