Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
19°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
19°C
34°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Uspešen zaključek bovškega dela Soča Outdoor ......


ŠPORT, TURIZEM

| |
03.07.2015      8:16
A A

Uspešen zaključek bovškega dela Soča Outdoor FestivalaDeli:

Bovški in hkrati uvodni vikend v letošnji Soča Outdoor Festival (SOF) smo uspešno zaključili. V okviru festivala se je od petka do nedelje odvila vrsta zanimivih dogodkov – kajak tekma Koritnica Fun Racev Vodencah, košarkarski turnir trojk na bovškem trgu, 1. pokal Bovca na rolerjih ter nosilni dogodek MTB Soča Enduro. Dneve smo zaključili z ''afeter party-ji'' v Pubu Pink Panter.

 

Nosilec dogajanja na Bovškem je bila LTO Bovec in ob tej priliki bi se radi za odlično partnerstvo zahvalili tako glavnim organizatorjem celotnega Soča Outdoor Festivala, kot lokalnim organizatorjem posameznih dogodkov. Zahvala gre tudi vsem sodelujočim, ki ste tako ali drugače pripomogli k uspešni izvedbi prvega SOF vikenda na Bovškem.

 

Nekaj utrinkov s festivala si lahko ogledate v albumu na naši FB strani Bovec, Slovenia – SOF.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!