Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
21°C
14°C
JUTRI
22°C
7°C

UREJENA TEKAŠKA PROGA NA BOVŠKEM LETALIŠČU

V organizaciji Občine Bovec in Turističnega društva Bovec je bila danes, v soboto, 9. 1. 2021, na bovškem letališču urejena tekaška proga. Za izvedbo je bil iz Loga pod Mangartom prepeljan teptalni stroj z opremo za teptanje tekaških prog.

Snežna podlaga je dovolj debela in snežna površina dovolj kompaktna, da je bilo danes mogoče tudi ustrezno utrditi smučini in je tekaška proga z dvema smučinama zdaj odlično pripravljena. Za izvedbo, samo organizacijo in koordinacijo se je posebej zavzel župan Občine Bovec Valter Mlekuž, TD Bovec pa bo financiralo prevoz teptalnega stroja.

Vljudno prosimo vse sprehajalce, da ne hodijo po utrjeni tekaški progi, saj bi na ta način uničili smučine. Prav tako prosimo vse lastnike psov, da jih ne pustijo prosto tekati po progi oziroma opravljati njihove potrebe.

Vsekakor pa uporabniki tekaške proge NE PARKIRATI VOZIL PRED GASILSKIM DOMOM!!

Pripravil in foto: MILAN ŠTULC

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi