Logo MojaObčina.si

Bovec

JUTRI
21°C
13°C
SRE.
23°C
14°C
Deli
2088

Sejem Photo + Adventure Messe Dunaj

11. in 12. novembra je na Dunaju potekal največji fotografski sejem v Avstriji, namenjen tudi ljubiteljem potovanj, outdoor in naravnih doživetij.

Slovenija se je sejmu letos pridružila kot partnerska dežela, dolina Soče pa se je predstavila na t.i. “Slovenski cesti”, v okviru slovenske stojnice, ki je s svojo pestro ponudbo vabila k preživljanju aktivnih doživetij v dolini in odkrivanju neokrnjene narave. Sejem je bil zagotovo dobra priložnost za predstavitev destinacije dolina Soče, saj je ta iz fotografskega vidika zelo fotogenična in po besedah obiskovalcev med fotografi že kar dobro poznana.

Poročilo iz sejma je za naše člane dostopno na poslovnih straneh: www.bovec.si in www.dolina-soce.com

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi