Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo sprva večinoma oblačno, ponekod tudi megleno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo občasne padavine. Popoldne se bo ponekod v vzhodnih krajih oblačnost trgala, padavine bodo postopno oslabele. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
12°C | 22°C
četrtek, 16.10.2018
12°C | 22°C
petek, 18.10.2018
12°C | 26°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 25°C
nedelja, 20.10.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

ODPRLI PRENOVLJEN MARKET BOVEC


POSLOVNE

| |
04.12.2017      17:59
A A

ODPRLI PRENOVLJEN MARKET BOVEC


Mercator je v petek, 1. 12. 2017, ponovno odprl prenovljeno trgovino Market Bovec. Še preden so obrnili ključ in v prenovljeno trgovino spustili prve kupce, so za kratek kulturni program poskrbeli vrtčevski otroci bovškega vrtca.


Deli:

Trgovina je prenovljena po sodobnem konceptu »sosed«, kar pomeni, da je prilagojena kupcem, ki tam dnevno kupujejo, njihovim nakupnim navadam in potrebam.

 

Kot so zapisali pri Mercatorju, »želi Mercatorjeva nova  trgovina prispevati k blaginji soseske in kakovosti življenja okoliških prebivalcev. Zaradi odlične ponudbe svežega programa in tistih izdelkov, ki jih ljudje dnevno potrebujejo, želi biti prva izbira ljudi na bovškem. V prenovljeni trgovini je takoj vidna sprememba nakupovalne poti, s tem je povečana preglednost in prehodnost. Povečan je oddelek s sadjem in zelenjavo, povsem nova je toploteka s ponudbo kuhanih in pečenih jedi, prav tako je nova ponudba okroglih pic in izbranih toplih izdelkov za takojšnje zaužitje.« 

 

Poslovodja trgovine Barbara Leban je ob odprtju zadovoljna poudarila: »S sodelavkami in sodelavci smo res veseli te prenove, saj bomo zdaj lahko ponudili še boljšo izbiro svežih in pripravljenih izdelkov. Verjamemo, da bodo vsi, ki so nas že doslej dnevno obiskali, še raje zahajali v našo trgovino, zaradi boljše ponudbe pa si obetamo tudi nove stranke.«

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!