Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
7°C
0°C
JUTRI
7°C
-2°C
Deli
3213

ODPRLI PRENOVLJEN MARKET BOVEC

Mercator je v petek, 1. 12. 2017, ponovno odprl prenovljeno trgovino Market Bovec. Še preden so obrnili ključ in v prenovljeno trgovino spustili prve kupce, so za kratek kulturni program poskrbeli vrtčevski otroci bovškega vrtca.

Trgovina je prenovljena po sodobnem konceptu »sosed«, kar pomeni, da je prilagojena kupcem, ki tam dnevno kupujejo, njihovim nakupnim navadam in potrebam.

 

Kot so zapisali pri Mercatorju, »želi Mercatorjeva nova  trgovina prispevati k blaginji soseske in kakovosti življenja okoliških prebivalcev. Zaradi odlične ponudbe svežega programa in tistih izdelkov, ki jih ljudje dnevno potrebujejo, želi biti prva izbira ljudi na bovškem. V prenovljeni trgovini je takoj vidna sprememba nakupovalne poti, s tem je povečana preglednost in prehodnost. Povečan je oddelek s sadjem in zelenjavo, povsem nova je toploteka s ponudbo kuhanih in pečenih jedi, prav tako je nova ponudba okroglih pic in izbranih toplih izdelkov za takojšnje zaužitje.« 

 

Poslovodja trgovine Barbara Leban je ob odprtju zadovoljna poudarila: »S sodelavkami in sodelavci smo res veseli te prenove, saj bomo zdaj lahko ponudili še boljšo izbiro svežih in pripravljenih izdelkov. Verjamemo, da bodo vsi, ki so nas že doslej dnevno obiskali, še raje zahajali v našo trgovino, zaradi boljše ponudbe pa si obetamo tudi nove stranke.«

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij