Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
6°C
-2°C
JUTRI
6°C
1°C
1507

Ponudba koledarja GRZS v TIC-ih po dolini Soče

Gorska reševalna zveza Slovenije vsako leto izda koledar, ki v sliki ponazarja delo gorskih reševalcev. Za izdelavo koledarja za leto 2018 so združili moči člani postaje GRS Tolmin, ki bo v prihodnjem letu obeležila 70-letnico delovanja.

S premišljenim konceptom privlačnih večjih fotografij iz gorskega okolja in manjših »opozorilnih« fotografij reševalnih akcij ter kratkega in jedrnatega spremnega besedila ima tako koledar poleg osnovne naloge zaznamovanja minevanja časa tudi ozaveščevalno vlogo.

Cena koledarja je 6 EUR (z DDV). Z nakupom koledarja boste prispevali 1 EUR v Sklad Okrešelj, preostanek bo namenjen delovanju GRS Tolmin.

Koledar lahko kupite v naših TIC-ih v Tolminu, Kobaridu in Bovcu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!