Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
8°C
-0°C
JUTRI
6°C
-6°C
Deli
961

ŽUPANOV SPREJEM NOVOROJENČKOV

V Kulturnem domu Bovec so se na tradicionalnem srečanju staršev z novorojenčki, rojenih v letu od lanskoletnega do letošnjega dogodka, na povabilo župana Občine Bovec Valterja Mlekuža srečali letošnji novi korenjaki Bovškega.

Leto 2017 se bo po številu rojstev vpisalo med najmanj plodne, saj se je od lanskoletnega do letošnjega srečanja na Bovškem rodilo le 14 otrok. Lani se jih je v enakem obdobju rodilo 21, sicer pa je v občini Bovec doslej v enem letu rodilo največ 32 novorojenčkov, in sicer v letu 2010.

Tokratnega prazničnega sprejema so se udeležiti skoraj vsi, manjkala sta le dva, v mali dvorani Kulturnega doma Bovec pa so za prijetno vzdušje poskrbeli vrtčevski otroci Vrtca Bovec pod taktirko mentoric Erne Wojčicki Germovšek, Tine Gašperčič in Olge Mlekuž. 

več preberite TUKAJ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!