Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 33°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

NAMESTNIK NIZOZEMSKEGA VELEPOSLANIKA NA ......


TURIZEM

| |
22.07.2015      11:37
A A

NAMESTNIK NIZOZEMSKEGA VELEPOSLANIKA NA NEURADNEM OBISKU V BOVCU


Lansko leto, ko je občina Bovec podelila najvišje občinsko priznanje, naziv častni občan Martinu Koningsu iz Maastrichta (NL), je splet okoliščin preprečil, da bi se kljub obojestranski želji in skrbnemu usklajevanju, slovesnosti udeležili predstavniki nizozemskega veleposlaništva.


Deli:

Namestnik nizozemskega veleposlanika, gospod Paul van Oostveen, je  prejšnji četrtek v kampu Polovnik neuradno obiskal našega častnega občana in svojega sonarodnjaka Martina Koningsa.

 

Obisk je v prijetnem hladu gostinskega vrta gostilne pod Lipco, ob prijazno postreženih dobrotah in glasbi iz starinske lajne, ki ji je mojstrsko stregel Milan iz Maribora, hitro minil.

Prijetnega kramljanja se je udeležil tudi podžupan občine Bovec Davor Gašperčič in Martinovi prijatelji s katerimi že desetletja preživlja poletja v Bovcu.

 

Ob tej priložnosti smo Martinu podelili certifikat, da je številka 1 (No1) v klubu 51. To je klub tistih, ki že 51 let zaporedoma preživljajo dopust v kampu Polovnik. Seveda je Martin zaenkrat edini član tega kluba!

Visoki gost je prijazno poklepetal s slavljencem, zanimalo ga je marsikaj o naši prelepi turistični destinaciji, ponudbi, možnostih in prihodnosti in navdušen je bil nad našim pristopom in odnosom do gostov.

 

Gospod Paul van Oostveen je izrazil prepričanje, da je potrebno še več narediti za boljše poznavanje Bovške in Slovenije, saj je naša dežela s svojimi lepotami, pestrostjo ponudbe in prijaznimi ljudmi, pisana na kožo nizozemskim gostom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!