Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo deloma sončno, predvsem v severnih in vzhodnih krajih pretežno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 stopinj C.
14°C | 28°C
petek, 28.07.2017
15°C | 30°C
sobota, 29.07.2017
18°C | 31°C
nedelja, 30.07.2017
18°C | 31°C
ponedeljek, 31.07.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Četrtek, 27.7.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

LETOS STALNA PONUDBA TANDEMSKIH PADALSKIH ......


TURIZEM

| |
01.02.2016      9:23
A A

LETOS STALNA PONUDBA TANDEMSKIH PADALSKIH SKOKOV V BOVCUNad Bovcem
Nad Bovcem
Deli:
V letu 2016 bo podjetje AVIOFUN stalno prisotno na letališču v Bovcu z enim od svojih letal za izvajanje padalskih aktivnosti. Med najbolj atraktivne padalske aktivnosti spadajo tandemski padalski skoki z višine 4000 m ali celo 6000 m. Tandemski skoki so namenjeni vsem, ki si tega želijo, so zdravi in primerne teže. Padalske aktivnosti se bodo izvajale v času sezone, ki se glede na vremenske razmere lahko začne že v začetku meseca marca in traja vsaj do konca meseca oktobra. Koledar aktivnosti je že objavljen na spletni strani podjetja  www.aviofun.com . V letošnji sezoni se pripravlja tudi nekaj večjih letalsko padalskih dogodkov, ki jih bo organiziralo podjetje AVIOFUN na letališču v Bovcu. S stalnostjo letalsko padalske ponudbe se obeta v letošnji sezoni znaten porast prihoda tujih padalcev in ljubiteljev padalstva v Bovcu in okolici. Glede na izkušnje, so predstavniki podjetja AVIOFUN prepričani, da bo Bovec že letos  postal eno od najbolj svetovno prepoznavnih padalskih destinacij.  Da je bilo vse to možno izpeljati, gre zahvala krajanom Bovca in sami Občini Bovec, ki so že v prejšnji sezono pokazali veliko naklonjenost temu športu. Dobro sodelovanje je pričakovano tudi v prihodnje. 
V AVIOFUN-u so za informacije in rezervacije padalskih skokov ali letalskih poletov stalno na voljo na tel. štev. 00386 (0)70 555 550 ali e mail naslovu: info@aviofun.com.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!