Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
6°C
-2°C
JUTRI
6°C
2°C
3213

POLNILNICA V BOVCU ZOPET DELUJE

Po posredovanju Občine Bovec je polnilnica za električne avtomobile v Bovcu, ki nekaj časa ni delovala, z današnjim dnem zopet priključena! 

S Kmetijsko zadrugo Tolmin, ki je lastnica in upravljavec polnilnice, oziroma njenim direktorjem Nikom Mavrom, je župan Občine Bovec Valter Mlekuž sklenil dogovor, da bo polnilnica delovala, vse dokler ne najdemo skupne rešitve za prestavitev. Kot so nam sporočili iz Kmetijske zadruge Tolmin, po novi ureditvi razkladalnega mesta za njihov market polnilnica predstavlja oviro, zato so jo tudi izklopili.

 

V Občini Bovec smo pristopili k reševanju zadeve, takoj ko smo prek socialnega omrežja izvedeli za težavo.

Ljubitelji zelene energije torej še naprej dobrodošli v Bovcu!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!