Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
25°C
18°C
JUTRI
28°C
19°C
Deli
3995

TRADICIONALNA SPOMLADANSKA ČISTILNA AKCIJA

Tradicionalna spomladanska čistilna akcija bo v soboto,  30. marca. Ob 8.30 se bomo zbrali na borovniški tržnici na Molkovem trgu, kjer boste dobili rokavice, vreče in plastenke z vodo ter razpored in navodila, kje odložiti vreče z zbranimi odpadki. Zaključek akcije bo od  11.00 do 13.00, prav tako na borovniški tržnici, kjer bodo udeleženci prejeli malico oz. topli obrok. Namen akcije je ureditev:
okolice prometnih poti, sprehajalnih poti v naravi – gozdu, parkih, okolice otroških igrišč, športnih površin,
~ okolice brežin, strug, potokov, rek, jezer, bajerjev in jarkov,
~ barjanskih travnikov, gozdov, kraških jam ter drugih kraških in barjanskih naravnih posebnosti.

Občina Borovnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi