Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
19°C
12°C
JUTRI
16°C
13°C

Bliža se akcija zbiranja nevarnih odpadkov

Vabimo vas k sodelovanju v akciji zbiranja 

NEVARNIH ODPADKOV, 

ki bo potekala med 15. in 18. uro:

 

BOROVNICA - na železniški postaji - sreda, 16. september 2020

 

Oddajanje nevarnih odpadkov iz gospodinjstev je brezplačnoPrinesite oz. pripeljite ostanke barv, čistil, topil, zdravila, motornih in jedilnih olj, kemikalij, kozmetike ter baterije in akumulatorje, fluorescentne cevi, pršila in odpadno embalažo, onesnaženo z nevarnimi snovmi, in druge nevarne odpadke. Več o akciji zbiranja nevarnih odpadkov si preberite na naši spletni strani www.kpv.si.

 

V teh dneh lahko na iste lokacije ob istem času 

prinesete oz. pripeljete tudi

 ODPADNO ELEKTRIČNO IN ELEKTRONSKO OPREMO

Oddajanje odpadne električne in elektronske opreme (OEEO) iz gospodinjstev je brezplačno. Prinesite oz. pripeljite odpadne aparate (TV, računalnike, monitorje, pralne in sušilne stroje, hladilno zamrzovalne aparate, štedilnike, sesalnike, fene, brivnike, radije, MP3-je, telefone, igrače na baterijo ali polnilnik, električno orodje, elektronske tehtnice, varčne sijalke, baterije, akumulatorje …). 

 

Javno podjetje Komunalno podjetje Vrhnika, d.o.o.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi