Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
16°C
2°C
JUTRI
18°C
2°C
3183

VPIS V VRTEC

Starše obveščamo, da sprejemamo vloge za vpis v vrtec za šolsko leto 2020/2021. Vlogo dobite v vrtcu ali na spletni strani www.osborovnica.si, oddate pa jih lahko po pošti na zgornji naslov ali osebno v tajništvu šole. 

Če bo vlog več kot razpoložljivih mest, bo komisija za sprejem novincev v skladu s Pravilnikom o sprejemu otrok v vrtec obravnavala vloge, ki bodo prispele do vključno 31. 3. 2020 in hkrati otroci s 1. 9. 2020 izpolnjujejo pogoje za vpis (starost najmanj 11 mesecev in zaključen starševski dopust za vpisanega otroka).

Staršem, ki ste že oddali vlogo, otrok pa še ni bil sprejet v vrtec, ni treba ponovno izpolnjevati vloge. Obvestite nas le o morebitnih spremembah.

 

OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica, Enota VRTEC

 

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi