Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
16°C
4°C
JUTRI
19°C
6°C
3995

S podporo evropskih sredstev do odprtega brezžičnega omrežja v naši občini

Občina Borovnica je na razpisu EU v podporo širitve informacijsko-komunikacijskim tehnologijam v lokalnih skupnostih  v lanskem letu v okviru programa WiFi4EU pridobila vavčer v vrednosti 15.000 EUR za postavitev 10 Wi-Fi oddajnikov v občini.  Konec lanskega leta je bilo kot najbolj ugoden ponudnik za izvajalca izbrano podjetje A1 Slovenija d. d. .
V letošnjem septembru je podjetje namestilo oddajnike in vzpostavilo mrežo brezžičnega signala za  dostop do svetovnega spleta, ki pokriva območje med Rimsko in Ljubljansko cesto v Borovnici ter lokacije v bližini gasilskih domov na Bregu in na Brezovici pri Borovnici. (OB)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi