Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
33°C
18°C
NED.
36°C
20°C
3995

RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE NAKUPA IN GRADNJE MALIH KOMUNALNIH ČISTILNIH NAPRAV

Občina Borovnica bo 3. 5. 2021 objavlja JAVNI RAZPIS ZA SUBVENCIONIRANJE NAKUPA IN GRADNJE MALIH KOMUNALNIH ČISTILNIH NAPRAV NA OBMOČJU OBČINE BOROVNICA ZA LETO 2021.
Razpisanih bo 13.000,00 EUR. Prijava na razpis bo možna do porabe sredstev oz. najkasneje do 29. 10.  2021 do 12. ure. Komisija bo vloge odpirala in obravnavala enkrat mesečno (predvidoma 25. dan v mesecu).
Prijava mora biti izpolnjena na prijavnih obrazcih, ki so sestavni del razpisne dokumentacije in mora vsebovati vse zahtevane priloge oziroma dokazila, ki so navedena v razpisni dokumentaciji. Vloge s prilogami morajo prosilci osebno ali po pošti poslati na naslov Občina Borovnica, Paplerjeva ulica 22, 1353 Borovnica, v zaprti ovojnici z oznako »RAZPIS MKČN 2021 – NE ODPIRAJ«. Na hrbtni strani ovojnice mora biti razviden naslov vlagatelja. Podrobnosti razpisa in prijavni obrazci bodo dostopni na: https://www.borovnica.si/uradne-objave/razpisi/.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi