Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
11°C
-1°C
PET.
12°C
1°C
Deli
3995

Pasje igrišče v Borovnici

Ob Borovniščici (pod železniško postajo) je Občina Borovnica na 803 m2 uredila pasje igrišče, prostor, ki je namenjen osnovni socializaciji psov (druženje z drugimi psi in drugimi skrbniki), druženju skrbnikov psov ter njihovi izmenjavi mnenj in izkušenj. Psi se na področju parka lahko gibljejo prosto, brez povodca in brez nagobčnika, če so primerno socializirani. Obvezno je pobiranje pasjih iztrebkov in vzdrževanje čistoče. Park je ograjen z ograjo, visoko 1,2 m, in ima dvojna vrata z vmesnim prostorom. Tam je postavljen koš za pasje iztrebke. Pasje igrišče je odprto vse dni v letu 24 ur na dan. Občina je tudi ob poteh, ki jih uporabljajo sprehajalci psov, postavila tri koše za pasje iztrebke.


Občina Borovnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi