Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
32°C
18°C
SOB.
30°C
16°C
3995

Nova pridobitev na pasjem poligonu

Ograjeno sprehajališče za pse je po tem, ko je dobilo razsvetljavo, klopco ter koša za navadne odpadke in za pasje iztrebke, dobilo še prvo pasje igralo. Upamo, da bo to popestrilo razgibavanje človekovih najboljših prijateljev ter še povečalo število tistih, ki uporabljajo sprehajališče, ki s tem postaja tudi vadbišče. Ob tem naj lastnike psov pohvalimo, da na sprehajališču in ob njem vzorno pospravljajo pasje iztrebke, kar pa žal ne velja za celotno območje občine, kjer je na in ob cestah ter na travnikih še vedno preveč pasjih iztrebkov, preveč vrečk z njimi pa tudi konča v običajnih namesto v za to namenjenih koših. 

 

Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi