Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 19.06.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, le občasno ponekod v notranjosti zmerno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29, na Primorskem do 32 °C.
15°C | 30°C
sreda, 20.06.2018
16°C | 30°C
četrtek, 21.06.2018
17°C | 32°C
petek, 22.06.2018
18°C | 20°C
sobota, 23.06.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Torek, 19.6.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Nagradni vprašalnik o prometu


PROMET

| |
10.04.2017      13:12
A A

Nagradni vprašalnik o prometuKolesarka na Paplerjevi ulici v starem vaškem jedru Borovnice.
Kolesarka na Paplerjevi ulici v starem vaškem jedru Borovnice.
Deli:

Spoštovane občanke in občani, Celostna prometna strategija Občine Borovnica bo vplivala na promet, mobilnost in kakovost življenja v občini, zato je pomembno, da se čim bolj vključite v proces njene priprave. Za začetek lahko izpolnite nagradni (spletni) vprašalnik, ki nam bo v pomoč pri analizi stanja prometa in potovalnih navad v občinKratek vprašalnik (10 + 3 vprašanja) je dosegljiv na spletni strani: https://www.1ka.si/a/125134. Če vam to bolj ustreza, lahko izpolnite priložen anketni vprašalnik (vsebinsko je enak spletnemu) in nam ga (skeniranega) pošljete po e-pošti na: andrej.klemenc@borovnica.si ali pa natisnjenega po običajni pošti na: Občina Borovnica, Paplerjeva ulica 22, 1353 Borovnica, s pripisom Anketa CPS Borovnica. Med pravilno izpolnjenimi vprašalniki bomo izžrebali prejemnike treh nagrad: podarili jim bomo tri lepo obnovljena starodobna kolesa, ki so jim novo življenje omogočili v okviru projekta DEPO, s katerim vrhniška komunala spodbuja ponovno rabo odsluženih predmetov in omogoča zaposlitev težje zaposljivim skupinam prebivalcev. Nagrade bomo podelili med 16. in 22. septembrom na prireditvi v sklopu Evropskega tedna mobilnosti0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Borovnica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!