Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
1°C
0°C
Deli

Župan Čebela sprejel žensko leta

22. decembra je Občino Borovnica obiskala ga. Mirela Čorić, policistka, ki jo je revija Zarja proglasila za žensko leta 2017 v Sloveniji in je bila tudi ena od 10 kandidatk za naslov Slovenke leta 2017 revije Jana. Sprejel jo je župan Bojan Čebela. Ga. Čorić mu je povedala, da si je Borovnico za kraj bivanja izbrala zaradi ugodne cene stanovanja, varnega okolja, v katerem skoraj ni kriminala in težav z drogami, in ravno pravšnje oddaljenosti od Ljubljane, kjer ima službo. Z otroki uživa v pestrem in neokrnjenem naravnem okolju, radi pridejo tudi na igrišče z aktivnimi igrali, na katerem pa si želi še več igral in urejenosti. Želi si tudi, da bi bil promet v Borovnici bolj umirjen in je z veseljem sprejela vabilo župana, da se aktivno vključi v občinski svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu. Ob slovesu ji je župan podaril knjigo Borovnica – pogledi dveh stoletij. (ou)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!