Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
4°C
-5°C

LETOŠNJI PRAZNIK BOROVNIC BO OBISKAL TUDI PREDSEDNIK REPUBLIKE G. BORUT PAHOR

Jutrišnji Praznik borovnic 2017 bo obiskal tudi predsednik Republike g. Borut Pahor, ki bo ob 10.10 na osrednjem prizorišču pričakal Borovničevo povorko. Predsednika Republike bo sprejel  župan Bojan Čebela in mu izročil knjigo "Borovica-pogledi dveh stoletij". Po kratkem nagovoru bo g. Borut Pahor v spremstvu župana obiskal stojnice z lokalno pridelanimi borovnicami in drugimi izdelki ter stojnice lokalnih društev ter se zadržal v krajšem pogovoru z občani in obiskovalci.  Predsednik  Republike si bo potem na kratko ogledal tudi edini ohranjeni steber nekdaj mogočnega Borovniškega viadukta ter obiskal pravljično Borovničevo deželo, v kateri se bodo najmlajši obiskovalci Praznik borovnic zabavali in ustvarjali.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!