Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
25°C
14°C
JUTRI
28°C
12°C
Deli
3565

VABILO K SODELOVANJU

Članice Društva ŽPZ TONJA želimo zbor še malo okrepiti in pomladiti, zato v svoje vrste vabimo nove pevke iz Borovnice in okolice. Naš program je zelo raznolik, saj prepevamo priredbe ljudskih in umetnih pesmi domačih in tujih avtorjev, pa večno zimzelene popevke … Nastopamo na različnih odrih, naše koncerte pa popestrimo tudi s spremljavo izbranih glasbil. 
Če imate voljo in seveda veselje za lepo petje, redne vaje in nastope, potem vas vabimo, da se nam pridružite! Prepevamo z veliko pozitivne energije ter v prijetnem vzdušju že devetnajsto leto. Dvakrat na leto si za konec tedna vzamemo čas tudi za intenzivne vaje.

 

Vaje imamo ob četrtkih, od 20.00 do 21.30, v mali dvorani vrtca Borovnica, Paplerjeva 5.

Stik: iva.jana@gmail.com ali 041 638 011.

 

 

Pevke Društva ŽPZ Tonja

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi