Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
7°C
0°C
PON.
3°C
-3°C
2194

VABILO K SODELOVANJU NA JAVNI RAZPRAVI "OBLIKUJMO SKUPAJ PRIHODNOST OBČINE BOHINJ"

V okviru izdelave Celostne prometne strategije občine Bohinj bo izvedena javna razprava z naslovom “Oblikujmo skupaj prihodnost občine Bohinj”.

Javna razprava bo potekala v  sredo, 27. februarja 2019, ob 17.00 uri v prostorih Kulturnega doma Joža Ažmana v Bohinjski Bistrici. V sklopu projekta smo izvedli že uvodne javnomnenjske raziskave (anketo, intervjuje, delavnice). V proces izdelave strategije, ki stremi k trajnostnemu načrtovanju prometa s poudarkom na spodbujanju uporabe trajnostnih prevoznih sredstev in zagotavljanju boljših pogojev za ranljivejše udeležence v prometu, želimo vključiti čim večje število prebivalcev naše občine z namenom zagotovitve upoštavnaja stališč vseh deležnikov. Javna razprava bo na podlagi oblikovane vizije namenjena naboru ukrepov za izboljšanje vseh vrst mobilnosti, tj. pešačenja, kolesarjenja, uporabe javnega potniškega prometa ter motornega prometa . Na koncu javne razprave bo potekala tudi podelitev nagrad izržrebancem, ki so sodelovali v anketi. Viziji razvoja prometa je posvečena tudi razstava, ki si jo lahko ogledate v avli Kulturnega doma Joža Ažmana. Vljudno vabljeni, da s svojim sodelovanjem pripomorete k čim optimalnejšemu oblikovanju prometne strategije v naši občini.
https://obcina.bohinj.si/files/other/news/23/166657Celostna%20prometna%20strategija%20Ob%C4%8Dine%20Bohinj.pdf 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi