Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
16°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
14°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Nova ponudba na Voglu


ŠPORT, TURIZEM

| |
02.08.2015      18:03
A A

Nova ponudba na Voglu


Od sobote, 1. avgusta, dalje je na Voglu na voljo nova aktivnost, ki dopolnjuje izven zimsko ponudbo.


Zip line nad otroškim parkom.
Zip line nad otroškim parkom.
Deli:

Gre za skoraj 300 metrov dolg Zip line, ki poteka v dveh delih. Štart je na zgornji postaji gondole na terasi restavracije Viharnik, nato prvi del prečka otroški park in potem še drugi del preko vlečnice Storeč in sedežnice Brunarica. Ali kot so zapisali v sporočilu za javnost: 300 metrov čistega užitka na 1535 metrih nadmorske višine.

 

Zip line Vogel obratuje ob lepem vremenu in ob zadostnem številu prijavljenih med 10. in 15. uro. Cena vozovnice za gondolo, ki vključuje eno vožnjo na Zip lineu znaša za odrasle 25, za otroke, stare od 6 do 14 let, pa 16 evrov. Doplačilo dveh dodatnih voženj znaša 15 evrov za odrasle in 10 evrov za otroke prej omenjene starosti. Imetniki kartice Gost Bohinja imajo 10-odstotni popust.

 

Žičnice Vogel Bohinj si pridržujejo pravico spremembe urnika obratovanja in zaustavitev obratovanja zaradi tehničnih, vremenskih in ostalih nepredvidljivih razlogov ali pojavov.

 

Vabilo

 

Vsi partnerji Žičnic Vogel Bohinj in Turizma Bohinj so vabljeni v torek, 4. avgusta, na dan odprtih vrat, kjer boste lahko brezplačno preizkusili našo novo pridobitev Zip line Vogel. Prosijo le za predhodno prijavo na e-poštni naslov blagajna@vogel.si, in sicer najkasneje do ponedeljka zvečer.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.