Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
19°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 31°C
torek, 27.06.2017
15°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
15°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Etno vikend navdušil mnoge obiskovalce


TURIZEM

| |
01.08.2016      15:17
A A

Etno vikend navdušil mnoge obiskovalceDeli:
Tokrat lepo vreme

Kakor ponavadi moramo vtise z dogodka začeti z vremenom, ki nam je letos služilo, kot že dolgo ne. Lepo vreme, je privabilo lepo število ljudi, še posebej v soboto na Kmečko ohcet.
Vasovanje smo izvedli v Srednji vas, kjer smo imeli najprej glasbeno uverturo z nastopi tria flavt MiSoUr in fantastičnega citrarja Dejana Praprotnika. Ko se je zmračilo pa so na sceno stopili igralci/folklorniki KD BOhinj, ki so zaigrali Vasovanje. Gledalci so se nasmejali prizorom, ko so vasovalci doživljali neuspehe ter ko je vasovalec France dobil lectovo srce, prižig cigare in poljub v znak izkazane ljubezni. 

Kmečka ohcet pa je bila letos tista prava. Pod skalco se je  zbralo lepo število obiskovalcev in svatov, ki so naredili pravo vzdušje za Tejo in Sašota, ki sta pri nas dahnila svoj usodni da. Pod skalco je bilo veselo s skupinami Darje Gajšek Štrajk in Street band ter ZaKaPaNe. Hvaležni smo Slaščičarni Zima z Bleda, Relaxu in Zlatarstvu Močnik, ki so poleg organizatorjev TDBohinj, prispevali največja darila za mladoporočenca. Igralci/plesalci KUD Triglav Srednja vas so z izredno voljo in energijo skopaj s parom in pričama odigrali in priredili ohcet, kot je negdaj bila.
Upamo, da bo par velikokrat prišel v Bohinj in podoživel te trenutke, ki sta jih delila z vsemi obiskovalci Bohinja, vse pa vabimo na Kresno noč, ki bo v soboto 6.8. od 20.00 ure dalje z Wernerjem, Rok'n'nbandom in Gino Bandom, nastopajo še Čupakabra in Godba Gorje.
se vidimo v Bohinju!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.