Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
6°C
NED.
15°C
3°C

Studor v Bohinju 48 4267 Srednja vas v Bohinju

RAZPIS

1.     Agrarna skupnost Stara Fužina – Studor objavlja razpis pastirja za govedo

 

Agrarna skupnost Stara Fužina - Studor razpisuje začasno delovno mesto PASTIRJA ZA GOVEDO za čas od 6. 5. 2023 do 21. 9. 2023. Delo pastirja se opravlja na nižinskih pašnikih v Stari Fužini ter na planinah Blato, Jezero, Dedno polje, Ovčarija in Viševnik.

Pisne prijave, z opisom izkušenj s področja dela z govedom pošljite do vključno 1. 3. 2023.Ponudbe bo razpisna komisija odpirala 7. 3. 2023 zvečer. Upoštevale se bodo zgolj ponudbe, ki bodo prispele do takrat. (Upoštevajte zamude Pošte Slovenije).

Za dodatna pojasnila je na voljo gospodar Mitja Žnidar 031/845-817

 

Nepopolnih in nepravočasnih vlog ne bomo obravnavali! Prednost pri izbiri bodo imeli člani in lastniki Agrarne skupnosti Stara Fužina - Studor.

 

Ponudba se pošlje na naslov:

 Agrarna skupnost Stara Fužina – Studor, a.s. Studor v Bohinju 48, 4267 Srednja vas v Bohinju

ALI

Na mail gospodarja: znidar88.m@gmail.com

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi